výstavy

 • 17. 1. 2024 - IV. Czech Chinchilla Show ve Velkém Oseku 

  William - Deutsch violet velvet byl ve věkové kategorii 8+ a s 40 body vyhrál první místo v kategorii violet. 

  Dot - Pink White Velvet extreme mozaic ve věkové kategorii 8+ se 40 body  vyhrál druhé místo v kategorii Pink white -dark.

 • 1.2.2020 - VII. European Championship - Czech Chinchilla Show - Praha.
  Naše činčilky se zúčastnili výstavy VII. European Championship konané poprvé v české republice. Bohužel, mě den před zkolila chřipka a tak jsem zůstala doma. Ale díky pomoci Michala a Péti se moje činčily na výstavu přeci jen vydali. Moc děkuji!

  Isolda - white violet velvet BDC extreme mozaice (můj odchov)byla ve věkové kategorii 4-5 měsíců a vyhrála 1. místo v kategorii white violet/sapphire/Bd a jako bonus v této věkové kategorii dostala zlatého šampiona.

  Tristan - dark ebony AVC (můj odchov) má 2 místo v kategorii ebony tmavé ve věkovém rozmezí 4-5 měsíců. V této věkové kategorii dostal i 5. Šampióna.

  Na závěr mě moc potěšil Time - White velvet (můj odchov), kterému budou 2 roky. V kategorii White mozaice/ebony/Velvet 8+ dostal 46 bodů a vysloužil si 1. místo.

  Výstavy se ještě účastnila dr. Quinn - hetero beige EC, která dostala 38 bodů, Sam - White ebony violet Velvet (můj odchov), který dostal druhou třídu (věkové rozmezí 6-7 měsíců). A Jack - black velvet AVC/SC (můj odchov), který taktéž dostal druhou třídu (věkové rozmezí 6-7 měsíců).

  Nakonec moc děkuji pořadatelkám.

   vystava20200201.jpg

 • 27.10.2018 - I. CZECH CHINCHILLA SHOW, Žďár u Mnichovo Hradiště posuzovaná posuzovateli z EPVC.
  Iška (safír velvet ec) odchov Lenka Měsíčková má 1. místo v kategorii Afro violet/ Sapphire/Blue diamond junior a také se stala zlatým šampionem v juniorech.
  Lady Killer (Brown velvet) můj odchov se také zúčastnila výstavy a v kategorii Beige junior (ebony, velvet) vyhrála 1. místo.
  Time (White velvet) můj odchov vyhrál 2. místo v kategorii White ebony/velvet/mozaik
  Udělali mi velikou radost :)
  1ccs.jpg
 • 17.3.2018 - proběhla XV. Tradiční Česká výstava činčil jihoamerických ve Žďáru u Mnichovo Hradiště a  naše Tyja vyhrála první místo v kategorii White reccesive.vystava1803.jpg
 • 21.10.2017 - proběhla XIV. Tradiční Česká výstava činčil jihoamerických v Srchu u Pardubic. Zúčastnila jsem se se svými 5 činčilkamy a 3 z nich si dovezli poháry za druhé místo. 
  Leonek - Homo beige s 87 body - 2. třída,chovatel: LiMa Chinchillas
  Betka - Tan světlý s 87 body - 2.třída, můj odchov
  Tyja - Whie junior s 95 body - 1. třída, můj odchov
  Myšky mě moc potěšily.
  vystava1017.jpg

 • 8.4.2017 - zúčastnila jsem se s celou svou rodinkou XIII. Tradiční české výstavy činčil jihoamerických v Srchu u Pardubic s naším odchovem, samečkem Tan AVC, který ve své kategorii Tan tmavý měl 91 bodů a vyhrál druhé místo :) Samečka má od tohoto dne v chovu Jitka Šenfeldová :)
  vystava170408.jpg

 • 12.3.2016 - Opět Anička jela na výstavu tentokrát do Německa: Výstava Schleswig- EURO chinchilla 2016 a vzala sebou moji Smokii - ohodnocena 40 bodů z 50 a Boobyho - ohodnocen 42 bodů z 50 - 2 místo. kat. pink white/apricot. Měla velký úspěch i se svými činčilkami. Moc ji gratuluji a moc jí za své myšky děkuji :)

  vystava16.jpg

   

 • 23.1. 2016 - Anička vzala Boobyho (její odchov) na výstavu do Hovborg (Dánsko). Měl krásné hodnocení 51 bodů z 60. Dostal certifikát + cena diváků "nejlepší bílá" Také vzala na tuto výstavu Lumpíka - můj odchov Black velvet, který dostal 50 bodů z 60 a tím se umístil na 2. místě ve své kategorii. Mám z těchto úspěchů velikou radost! A Aničce děkuji! :)

  vystavad.jpg

   

 • 21.3.2015 - V. tradiční Česká výstava činčil jihoamerických a IX. s mezinárodní účastí
  Zúčastnili jsme se výstavy činčil, nově konané v Rábech u Pardubic. Booby byl uchovněn ve 2 třídě a Zoe ve 3. A dovezla jsem si novou posilu chovu, samečka Standard SC/AVC z chovu Lenky Pšeničkové.

   

 • 8.11.2014 - VIII. mezinárodní a zároveň IV. Česká výstava barevných mutací činčil jihoamerických
  zúčastnili jsme se výstavy činčil v Srchu u Pardubic. Byl to super srazík mnoha chovatelů. Měli jsme sebou 3 činčilky, které jsme vystavili. Dandelion obdržela ve svých 5ti letech 2 třídu, Kryšpín dostal 1 třídu a oba odcestovali do nového domova. Zoe ve svých necelých 4 měsících dostala 2 třídu, což mě potěšilo.

   

 • 22.3.2014 - VII. mezinárodní a zároveň III. Česká výstava barevných mutací činčil jihoamerických
  Zúčastnili jsme se výstavy činčil v Srchu a náš odchov Flíček vyhrál 3. místo v mezinárodní výstavě a 1. místo v české. Velice překvapil. :) Později dodám foto, za které děkuji Lence Bezděkové, ke které Flíček odcestoval :)
  Nagini přesně na své 3tí narozeniny dostala hodnocení 2. třídy :)

  vystava01.jpg

   

 • 9.3.2013 - V. mezinárodní a zároveň I. Česká výstava barevných mutací činčil jihoamerických
  Zúčastnili jsme se výstavy činčil v Srchu u Pardubic. Wee byl uchovněn v 1 třídě. Čičibu ve 2 třídě a Minies ve 3 třídě. :)

   

 • 19.5.2012 - zúčastnili jsme se výstavy v Mladé Boleslavy. Sameček Wee obdržel hodnocení třídy 1. :)